Březen 2011

Katherina Graham

6. března 2011 v 12:31 | Adéla :)


Nina Dobrev photoshoot

6. března 2011 v 12:28 | Adéla :)
The Wampire Diaries ♥

6. března 2011 v 12:24 | Adéla :)
Náke new fotečky z seriálu The Wampire Diaries :)


Kristen Stewart 2011

6. března 2011 v 12:17 | Adéla :)


KRISTEN STEWART A ROBERT PATTINSON: LÁSKA NA PRVNÍ POHLED!

6. března 2011 v 12:07 | Adéla :)
Stejně jako tisíce fanynek okouzlil Robert Pattinson i Kristen Stewart hned při prvním setkání...
Na den, kdy se hvězdy ságy Twilight uviděli vůbec poprvé, vzpomíná režisérka prvního dílu Stmívání Catherine Harwicke:"Kristen seděla u mě doma v jídelně a já pochybovala, jestli má Edwarda skutečně hrát Robert. Zdál se mi moc depresivní."

"Probírali jsme se fotkami dalších adeptů," vypráví Cahterine: "Kris pořád držela Robovu fotku a říkala, že k němu cítí magickou přitažlivost, že to musí být on."

"Smála jsem se jí, že je to láska na první pohled a ona souhlasila," vzpomíná ještě režisérka s tím, že Kristen jí musela slíbit, že se do slavného upíra v žádném případě nezamiluje: "Bylo jí jen sedmnáct a jemu už 21!"

"Šla jsem za ním a říkám mu: ´Kris je ještě pod zákonem, jestli na ni sáhneš, jdeš do vězení!´ A donutila jsem ho přísahat na Bibli, že si jí ani nevšimne. Lásce ale člověk neporučí. Jsou nádherný pár," dodává s dojetím Catherine.

Podívej se na scény z natáčení Breaking Dawn

DOLCE A GABBANA OBLÉKNOU JUSTINA BIEBERA

6. března 2011 v 12:04 | Adéla :)
Legendární značka dvou návrhářů Domenica Dolce a Stefana Gabbany budou oblékat Justina Biebera!
Oba návrháři jsou velkým fanoušky Justina (17), a tak jsou z nové spolupráce nadšení. Do jeho šatníku tak pod jejich taktovkou přibudou vesty, košile, kravaty i džíny.

Premiérově se Justin v D&G objevil na uvedení svého filmu 'Never Say Never 3D' v Londýně.

"Jsme oba fascinovaní jeho schopností oslovit tolik lidí hudbou, kterou dělá. Zasahuje od teenagerů až k mnohem staršímu publiku," vysvětlují Domenico se Sefanem, co na Justinovi obdivují.

"Milujeme Justinovu muziku. Jeho poslední album jsme poslouchali při přípravě naší poslední fashion show, a je v našem playlistu mezi oblíbenými," svěřil se Domenico. "Jsme rádi, že můžeme Justina oblékat. Patří mezi mladou generaci, která dbá na to, v čem chodí."

Justin je naopak velkým fandou jejich značky, D&G si oblékl na Zlaté Glóby i na předávání Grammy.
Kromě Justina oblékají D&G například zpěvačku Kylie Minogue. Té navrhovali outfity na poslední turné s názvem 'Aphrodite: Les Folies Tour'.

Lady Gaga Grammy :)

6. března 2011 v 12:01
:)

5. března 2011 v 19:59
Tak a já se svámi louči pro dnešek to stačilo doufám že se vám můj blog líbí a že ho pravidelně nevštěvujete ! :) (Zítra se těšte na nové příspěvky ) :)

Lindsay Lohan má nového svědka!

5. března 2011 v 19:56
Lindsay Lohan se u soudu obhajuje proti obvinění z krádeže náhrdelníku, a pozvala si nového svědka celé události.
Lindsay byla před několika dny obviněna, že z klenotnictví ukradla náhrdelník v hodnotě 2500 dolarů.

Herečka se hájila tím, že jí ho v klenotnictví zapůjčili domů, ale ona neměla hned druhý den čas, aby ho mohla vrátit.
Majitelé obchodu i přesto, že věděli, kde šperk je, nahlásili událost jako krádež. Lindsay tvrdí, že vše udělali schválně a chtějí si na kauze udělat reklamu.

Obhájce mladé rebelky navíc přišel s tvrzením, že náhrdelník nemá zdaleka tak vysokou hodnotu, a v případě uznání viny, by mělo jít pouze o drobnou krádež. Nyní si pro tuto tezi pozvali k soudu nového svědka.

Zprávu o tom podal Lindsayin otec: "Kontaktoval nás muž, který se na ten samý náhrdelník díval několik dní před tím, než jej měla Lindsay údajně ukrást, a zajímal se o jeho cenu. V klenotnictví mu řekli, že stojí 800 dolarů!"

"Toto svědectví zcela zprostí Lindsay z obvinění z těžkého zločinu a v případě uznání viny by šlo jen o drobnou V případě, že by Lindsay byla uznána vinnou z těžkého zločinu, šla by si bez milosti odpykat trest do vězení. Ke všemu by se jí přičetl i trest za řízení pod vlivem návykových látek, za který je stále v podmínce.

Ewa Farna: "Jak vznikají mé texty"

5. března 2011 v 19:52
Přiznávám, že na povel písničky skládat neumím...
Kluci v kapele si ze mě dělají srandu, že jsem extrémistka, musím být totiž buď šťastná jako blecha nebo úplně na dně, aby ze mě vypadl nějaký text. Nebo když se mi přihodí něco výjimečného, nečekaného, tak se moje emoce přemění do slov a následně do textu.

Naštěstí se v mém životě pořád něco děje, takže se nemusím bát, že bych měla delší čas hluché místo. A když ho někdy fakt mám? To pak zajdu na nějaké klidné místo, kde budu mít jistotu, že mě nikdo nebude otravovat (takových moc není) a nechám si plout myšlenky hlavou.

Nebo vyhledám naopak rušná místa, kde se pohybuje hodně lidí a hraju takovou hru. Vyhlídnu si nějakou osobu (naposled to byla paní s pěti psy na vodítku) a zkouším si představit její životní příběh. Jestli je jí samotné smutno, že si pořídila zrovna pět pejsků, nebo jestli je jen venčí sousedům. A kolikrát mě během takových výletů fantazie začnou napadat vhodná slova do budoucího textu.

Taky se mi párkrát stalo, že se v noci vzbudím a mám na jazyku nějaký dobrý rým. Spím proto s diktafonem u hlavy, abych mohla slova hned zaznamenat. Dá se říct, že tak půlku textů si píšu sama a tu další mi vymýšlejí textaři. Posluchači, co mě dobře znají, ví, že si často libuji v kontroverzních tématech.

Myslím, že při psaní je nejdůležitější nabídnout kus sama sebe. Každý člověk vnímá svět po svém, takže vždycky přijde s něčím novým. Rozum může být v tvorbě užitečný, opravdovost a jedinečnost se však skrývá ve vašich pocitech a srdci.

Na čem ujíždí Rihanna?

5. března 2011 v 19:42

Na bývalé člence skupiny Spice Girls Victorii Beckham! Lépe řečeno na jejím oblečení...
Victoria (36) totiž už několik let produkuje luxusní hadříky pro holky, které si s chutí oblékají takové hollywoodské hvězdy, jako je třeba Nicole Scherzinger, Jennifer Lopez nebo Demi Moore.

A Riri mezi touto VIP společností nemůže chybět: "Miluju Victoriiny věci. Jsou perfektně ušité, odvážné a cítím se v nich opravdu sexy. Je vidět, že Viky prostě ví, co se nám holkám líbí."

Stejný názor mají i módní stylisté, kteří každoročně na newyorském fashion weeku udělují ceny za nejlepší módní počiny sezony. V loňském roce si cenu v kategorii kabelek odnesla právě bývalá Posh Spice!

"Té ceny si samozřejmě vážím, ale největší ocenění pro mě je, že se má móda líbí stále novým a zajímavým lidem jako je právě třeba Rihanna," vysvětlila na závěr Victoria.


Podívej se na modely značky Victoria Beckam


Avril Lavigne to natřela sourozencům !!!

5. března 2011 v 19:37 | Adélka :)
Sourozenci se Avril Lavigne posmívali, jakmile začala zpívat...
Se sourozenci to neměla snadné ani taková hvězda jako Avril (26). Když ještě bydleli spolu, začal brácha vždycky řádit, jakmile si pustila svoje oblíbené písničky. A když do toho začala zpívat, oba - i se ségrou na ni dělali 'ksichtíky'.

"Brácha vždycky bušil do stěny a byl fakt děsně otravnej pokaždý, když jsem si ve svém pokoji zpívala," vzpomíná Avril. "Se ségrou si pak ze mě dělali pořád srandu a posmívali se mi, že mi u zpívání prosvítá nos!"

Jediný, kdo věřil v Avrilin zpěv, byla její mamka. Vždycky věřila, že by se jednou mohla stát zpěvačkou a dokonce jí doma říkala 'zpěvavý ptáčku'.
"Vzpomínám si, když mi byly dva roky, tak jsme se všichni vrátili z kostela a mamka řekla, že ví, že jednou budu zpěvačka. Od té doby jsem to tak cítila taky."
Avril vychází 7. března nové album s názvem Goodbay Lullaby.

Miley Cyrus - Nejhorší celebrita roku 2010!

5. března 2011 v 19:32
*Internetový portál JSYK zvolil Disney star hvězdou s nejhorším vlivem na své fanoušky. Víme proč...
Každá star ovlivňuje své příznivce, ne každá ovšem tím správným směrem! A to se právě teď přihodilo Miley Cyrus (18). Ta se totiž podle uživatelů webu JSYK změnila natolik, že i když ještě loni byla sladkou Hannah Montanou, letos si odnáší první místo v "soutěži" o hvězdu špatným vlivem na své okolí.

Hlasovalo celkem 99 tisíc návštěvníků portálu a 58% z nich zvolilo právě Miley! Důvod? "Kouření vodní dýmky a kouření marihuany," píše se na JSYKu.

"Jasně kouření bonga je legální," píše návštěvnice s nickem Leanne: "Ale to, že je něco legální ještě neznamená, že je to dobré. Alkohol a cigarety také nejsou zakázané, ale každý den kvůli nim umírají spousty lidí. Miley se teď nechová správně!"

Uživatelka Chelsea pak napsala: "Vážně Smiley dáváš hodně špatný příklad svým fanouškům! Oni tě zbožňují, jsi pro ně vzor, jsi krásná, chytrá a pak uděláš tohle! Doufám, že se brzy zase začneš chovat tak, jako dřív."

Miley v soutěži porazila Lindsay Lohan a Demi Lovato, které v loňském roce skončily v psychiatrických léčebnách. Minulý ročník "vyhrála" Amber Portwood, následovaná raperem Kanye Westem a hvězdou Gossip Girl, Chace Crawford

Lady Gaga a (tajná zbran !)

5. března 2011 v 19:29
Inspirace se hledá všelijak, Lady Gaga si při skládání pomáhá marihuanou.

Excentrická zpěvačka nechce nikomu mazat ´med kolem huby´ tím, že bude tvrdit nebo předstírat, jak nikdy neužívala a neužívá drogy. Nebyla by tak prý upřímná sama k sobě.

"Pořád kouřím hodně marihuany, hlavně když skládám nové písně," přiznala. "Nebudu v tomhle nikomu předstírat, jak jsem úplně bez poskvrnky, když vím, že nejsem."


Tím, že Gaga (24) přiznala, že si sem tam doma ´smotne brčko´, vůbec k nečemu podobnému nenabádá své fanoušky.

"Vůbec nechci, aby děti nebo mladí užívali jakékoliv ilegální drogy!" zdůrazňuje. "Ale jestli se mě ptáte ně nějakou ´sociologii slávy´ nebo na to, co slavní dělají špatně, musím odpovědět, že mi vadí jejich lži. Já nelžu! Nejsem lhář!" rozohnila se. "Můj vztah s fanoušky je postavený na jejich svobodné vůli, vědí, že jsem ve spoustě směrech stejná jako oni."
Lady Gaga vždycky otevřeně hovořila o svém vztahu k drogám a nebála se veřejně přiznat, že se dost ujížděla na kokainu, zvlášť, když ji v roce 2005 vyhodili z hudebního kurzu na New Yorské univerzitě.

I tak ale tvrdí, že drogy měly pozitivní vliv na její muziku, ale dost špatný na její život.

"Na drogách jsem dokázala dělat hudbu, jakou jsem chtěla. Někteří lidé zkrátka nacházejí inspiraci v tmavých koutech své duše, a já jsem asi jedním z nich."

"Co mě ale, myslím, odlišuje, je to, že když beru drogy, dělám u toho současně hudbu. Nikdy neberu drogy jenom pro ně samotné!"


Avil Shop :)

1. března 2011 v 13:48
Poslouháte Avril Lavinge a její new song -What the hell ? Líbí se vám její styl v tom případě si zajděte na webové stránky :www.abbeydawn.cz !!

New Miley

1. března 2011 v 13:44
Miley Cyrus si našla nového přítele !!!!!

Lady Gaga

1. března 2011 v 13:43