Lindsay Lohan má nového svědka!

5. března 2011 v 19:56
Lindsay Lohan se u soudu obhajuje proti obvinění z krádeže náhrdelníku, a pozvala si nového svědka celé události.
Lindsay byla před několika dny obviněna, že z klenotnictví ukradla náhrdelník v hodnotě 2500 dolarů.

Herečka se hájila tím, že jí ho v klenotnictví zapůjčili domů, ale ona neměla hned druhý den čas, aby ho mohla vrátit.
Majitelé obchodu i přesto, že věděli, kde šperk je, nahlásili událost jako krádež. Lindsay tvrdí, že vše udělali schválně a chtějí si na kauze udělat reklamu.

Obhájce mladé rebelky navíc přišel s tvrzením, že náhrdelník nemá zdaleka tak vysokou hodnotu, a v případě uznání viny, by mělo jít pouze o drobnou krádež. Nyní si pro tuto tezi pozvali k soudu nového svědka.

Zprávu o tom podal Lindsayin otec: "Kontaktoval nás muž, který se na ten samý náhrdelník díval několik dní před tím, než jej měla Lindsay údajně ukrást, a zajímal se o jeho cenu. V klenotnictví mu řekli, že stojí 800 dolarů!"

"Toto svědectví zcela zprostí Lindsay z obvinění z těžkého zločinu a v případě uznání viny by šlo jen o drobnou V případě, že by Lindsay byla uznána vinnou z těžkého zločinu, šla by si bez milosti odpykat trest do vězení. Ke všemu by se jí přičetl i trest za řízení pod vlivem návykových látek, za který je stále v podmínce.Celá situace prý vznikla na základě toho, že klenotnictví Kamofie & Company herečce půjčilo náhrdelník domů, ale když zjistili, že jim z toho nekápne jakákoliv propagace ve spojení jejím jménem, změnili názor, a zbytek případu už známe.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama