ČTENÍ Z RUKY: BUDOUCNOST JAKO NA DLANI

12. dubna 2011 v 13:28 | Adéla :)

Odpovědi na otázky ke svému životu, ke své povaze, ke své budoucnosti a k spoustě dalších věcí, to vše máš jen ve svých rukou, nebo spíš v dlaních. Stačí se jen naučit si v nich číst. Objev s Girl! tajemství svého tvaru ruky, linek a prstů!

Čtení z ruky je prastaré umění. Už před zhruba 4 000 lety Číňané objevili, jaká tajemství jsou ukrytá v čarách a tvaru dlaně. Tehdy se ještě věřilo v to, že nám ruce můžou předpovídat budoucnost. Dnešní chirologie (z řeckého "chiro" = ruka a "logie" = věda) se od toho ovšem distancuje.

Experti vycházejí především z toho, že budoucnost ve dlaních napsaná není. Čtení z ruky jako věda se tedy nehodí k tomu, aby se dalo zjistit, jak dlouho budeš žít nebo jestli budeš šťastná a na jakou nemoc zemřeš. Ruce dávají jen nenápadná znamení a poukazují na tvůj vrozený talent, schopnosti a tvou osobnost - například jestli nade vše miluješ svou svobodu a jestli bys teda z tohohle důvodu mohla mít problém najít si manžela na celý život a založit s ním rodinu. Ale jak tvůj život doopravdy probíhá a jak vše bude dál, to můžeš samozřejmě nejvíc ovlivnit jen ty sama. Existují taky různé přístupy, jak se dá z ruky vykládat. Proto nebudeme vycházet jen z těch klasických čar, ale podíváme se i na jiná kritéria, která by o tobě mohla něco vypovídat. Obecně platí, že: Levá ruka ti prozradí, jaké vlohy ti byly dány už do kolébky. Pravá ruka ti naopak napráská, jak s tím, co máš od Boha, nakládáš a jakým stylem žiješ. Pozor! U leváků je to přesně naopak!

Test prsteníčku: Je ON hrdina nebo poražený?

Nejdřív si porovnej svůj prsteníček a ukazováček. Který je delší? Statisticky je dokázané, že u většiny dívek a žen jsou tyhle dva prsty přibližně stejně dlouhé nebo ukazováček předbíhá prsteníček jen o pár milimetrů. To je úplně normální. Teď dávej pozor. U kluků je zpravidla delší prsteníček než ukazováček! Vědci přišli na to, že je délka prsteníčku spojená s uměním prosadit se. Takže když to shrneme: čím delší, tím blíž má kluk k úspěchu - a je jedno, jestli ve škole, při sportu, při flirtu, nebo v sexu. Už v antice platilo číslo čtyři na ruce jako "krásný prst" nebo jako "prst lásky a plodnosti". Ve starém Egyptě se právě na tomhle prstu nosily prsteny. Ještě dnes se zásnubní a snubní prsteny dávají právě na tenhle prst. A za tím musí být něco víc než jen pověra. Prsteníček se dobře vyvíjí už u embrya, protože to dostává hodně testosteronu. Tenhle mužský pohlavní hormon je i později odpovědný za výkon a silnou vůli. Pokud chceš vědět, jestli bude tvůj idol úspěšný podnikatel, hrdina, nebo prostě jen v pohodě týpek (což je taky OK!), tak mu omrkni prsty!

Jak rozluštit čáry na tvé dlani, co symbolizují různé tvary rukou a další návody, jak spolehlivě vyčíst z ruky svou budcounost, najdeš v nové Bravo Gril! s číslem 8
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama