JERGUŠ ORAVEC: "FANDÍM ALŽBĚTKE!"

16. dubna 2011 v 10:40 | Adéla :)
Už na castingu vyčníval z davu. Svou muzikálnost a výborný hlas ukázal i v divadle a s přehledem si zajistil postup do semifinále. Jeho cesta soutěží skončila až těsně před branami finále, ve třetím semifinálovém vyřazování.
Jerguš Oravec je hudebníkem tělem i duší. Svou muzikálnost předvedl například v 1.semifinálovém večeru, kdy se nebál vzít si na pódium kytaru a ukázat nám, že nemá jen skvělý hlas. Gábina Osvaldová o něm během soutěže prohlásila, že takhle nějak má podle ní vypadat SuperStar. Jerguš si v průběhu semifinálových kol vybíral skladby, které v komerční televizi příliš často neuslyšíte. Možná právě to mu nakonec zlomilo vaz …

BRAVO.CZ: Ahoj Jerguši! Jak snášíš své semifinálové vyřazení?
JERGUŠ:
Ahoj! Celkem dobře :) Jsem rád, že to skončilo takhle. Budu teď mít alespoň "volnější ruce". I když se přiznám, že jsem vyřazení nečekal a to poselství jsem chtěl šířit dál. Lidé už začínali dost dobře reagovat na muziku …

BRAVO.CZ: Uvidíme tě v nejbližší době na nějakých akcích nebo koncertech?
JERGUŠ:
Určitě ano! Rozbíhám teď nějaké věci, takže se můžete těšit :) (Jerguš Oravec vystoupí 29.dubna v klubu Piano ve slovenském Trenčíně - vstup bude zdarma!, pozn.redakce)

BRAVO.CZ: Koho tipuješ na vítěze 2.ročníku Superstar?
JERGUŠ:
Nemám tip na vítěze, protože si myslím, že o tom nerozhodují pouze smsky. Fandím ale Alžbětce Kolečkářové!

BRAVO.CZ: Během soutěže jsi prohlásil, že máš už hotových dost písniček a chceš je co nejdříve vydat. Máš představu, kdy se můžeme těšit na tvé album? :)
JERGUŠ:
Konkrétní datum vydání ještě nevím, ale budu se snažit, aby to bylo co nejdřív. Chci, aby to album bylo tip top! To znamená, že musím oslovit opravdu ty nejlepší lidi, se kterými si sedneme i po lidské stránce. Jinak totiž ta muzika fungovat nebude … :)

Komu fandíš v SuperStar ty?

SUPERSTAR & TALENT: Jerguš Oravec:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama