LADY GAGA VYRÁŽÍ NA TURNÉ S MÁMOU!

9. dubna 2011 v 16:51 | Adéla :)
Že by se star inspirovala u Justina Biebera, který bez mámy nedá ani ránu?
To určitě ne! Máma LG, Cynthia Germanotta (56) bude však na šňůře plnit stejnou funkci jako ta Justinova, bude zpěvačku hlídat.

"Její máma si myslí, že Gaga na zájezdech pije moc alkoholu a nejí, aby byla hubená. Má o ní strach, proto jede s ní, aby dohlížela na její stravovací návyky a hlavně na to, aby LG moc nepařila," prozradil zpěvaččin manažer.

Podle rodinné přítelkyně, má star s rodiči velmi dobrý vztah, na kterém její sláva vůbec nic nezměnila: "Je poslušná, váží si jich a má před nimi respekt."

Cynthia už prý zvažovala v minulosti, že se svou dcerou vyrazí na tour, nikdy k tomu ale nedošlo. Proč tedy tentokrát pojede? "Poslední kapkou byla nedávná oslava Stefaniných (vlastní jméno LG je Stefani Germanotta, pozn. red.)narozenin," vysvětluje ještě kamarádka.

A má pravdu! Party v mexické restauraci v LA byla pořádně rozjetá a táhla se až do rána. Gaga do sebe lámala jednoho panáka tequily za druhým a v největší opilosti předváděla Born This Way na stole.

"Cynthia k ní přišla druhý den odpoledne na návštěvu a ona nebyla schopná ani mluvit. Muselo to být strašné! Je čas zasáhnout. Je to její máma, nechce, aby skončila špatně," dodala ještě rodinná známá.

Podívej se, jak LG dostala dort na koncertě


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama