NATALIE PORTMAN MILUJE SPROSTÉ VTIPY

10. dubna 2011 v 13:01 | Adéla :)
Na posledním natáčení se Natalie Portman ujížděla na sprostých vtipech!
Devětadvacetiletá herečka natáčela středověký film 'Your Highness' s kolegy Jamesem Francem a Zooey Deschanel v Severním Irku a připustila, že irští a britští členové filmového štábu měli dost drsný způsob humoru.
"Pořád vyprávěli nějaké sprosté vtipy a já se jim strašně nasmála! Byly fakt dost hustý, ale zvykla jsem si," směje se ještě teď.

"Je ale fakt, že na takové vtipy musí být prostor a čas. Nejsem zrovna zvyklá v pět ráno slýchávat takovéhle sprosťárny," vypráví dál Natalie.


Po té, co Natalie dostala Oscara za hlavní roli v Černé labuti, se objevuje překvapivě jen v komediích (např. Hlavně nezávazně). Vysvětlila ale, že ji to vůbec nevadí: "Největší věc, co jsem kdy chtěla, je nebýt snob a jen dělat dobré filmy. Točit filmy jako je Černá labuť je hodně vyčerpávající a rozhodně to nejde dělat pořád. A taky se nechci zaškatulkovat."

"Ani Meryl Streep netočí pořád to stejné téma. Někdy je to prostě o tom, užít si legraci. Myslím, že není vůbec neuctivé, nesplnit všechna očekávání druhých lidí," vysvětluje Natalie.Komedie Hlavně nezávazně je teď v kinech. Mrkni na trailer.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama