PROČ TOLIK TAJILI SVOU LÁSKU?

10. dubna 2011 v 13:31 | Adéla :)
A je to tady! Další jasný hvězdný páreček! Sice už jsme to nějaký ten pátek tušili, ale museli jsme si ještě počkat, než budeme mít jasné důkazy o jejich lásce! Z nich dvou bychom totiž přiznání nedostali ani zaboha.:-)
Jak se na sebe smějí! Zas a znovu se tajně dotýkají! Mezi Ninou Dobrev (22) a Ianem Somerhalderem (32) to šíleně jiskří. Využívají každý nepozorovaný okamžik, aby se mohli pomazlit a aby si byli blízko. Ať je to při natáčení The Vampire Diaries v Atlantě, při potápění ve Velkém bariérovém útesu v Austrálii nebo na letišti v Los Angeles.

Jsou prostě nerozluční! Upíří kluk básní o své kolegyni: "Mám rád její super povahu. Je tak nekomplikovaná!" A i Nina je ze svého o deset let staršího kolegy nadšená: "Ian je tak zkušený a ví přesně, co chce. Nikdy se s ním nenudím."

Girl! navíc neuniklo, že pár začal nedávno nosit stejný prstýnek na levém ukazováčku. S modrým kamínkem, který je považován za věčnou věrnost. To je ale romantické! Je to jasné: ti dva jsou do sebe maximálně zaláskovaní! Ale proč svou lásku tak dlouho tajili?

Jednoduše proto, že si své štěstí chtějí nejdřív užívat sami a zcela privátně. Těch důvodů je ovšem víc! Přečti si je v Bravo Girl! 8!

Mrkni na společné fotky Niny a Iana


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 10. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

2 adelinka65 adelinka65 | Web | 16. dubna 2011 v 10:36 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama