Červen 2011

Beyoncé: Mamka mi dala dobrou lekci

30. června 2011 v 16:49 | Adéla :)

Beyoncé: Mamka mi dala dobrou lekci

STARS: Beyoncé: Mamka mi dala dobrou lekci - foto

Beyoncé okusila slávu už v patnácti. Jak to, že nezpychla?
První hudební slávu okusila Beyoncé už v patnácti letech, kdy koncertovala se skupinou Destiny's Child. Její rostoucí ego ale ukočírovala mamka Tina. Čím? Když už toho bylo moc, dostala 'jednu výchovnou'!

Všechno bylo tak vzrušující, úspěchy kapely najednou obrovské a k tomu patřily i vysoké výdělky. Z toho by se zatočila hlava kde komu. Ještě, že měla Beyoncé pozornou mamku, ta ji všechny náznaky nafoukanosti okamžitě zatrhla a vrátila ji zpět na zem.


"Pamatuju si, že když hráli náš první song v rádiu, byly jsme s mamkou zrovna v obchodě. Jasně, že jsem byla pýchou až u stropu. Říkala jsem si: 'Ty jo, támhle ti lidi na mě koukají a říkaj si: To je Beyoncé!' Přiznávám, že mi to dělalo dobře. A to mi bylo 15...," vzpomíná.


"Jenže mamka mi začala něco říkat a já místo toho, abych ji vnímala, si začala zpívat naši písničku. Tak jsem dostala pár na zadek a poslala mě, sednout si do auta. Dostala jsem vyhubováno, že je jedno, jakou moji písničku hrají v rádiu, ale že musím mamku vždycky respektovat, protože jsem její dítě" směje se dnes. "Byla to pro mě dobrá lekce!"

A pokračuje: "Hodně mě tenkrát korigovala. Vždycky říkala, že je jedno, jestli jsi vrátný nebo prezident, všichni jsou stejní. Důležité je, uvědomit si sebe sama a mít ke všemu zdravou pokoru," dává mamince za pravdu. "Dodnes je ke mě mamka upřímná."


A jak to má slavná kráska s láskou? Beyoncé se v roce 2008 provdala za rappera Jay-Z po šesti letech randění. "Myslím, že máme zdravý vztah. Jsme spolu už dlouho a myslím, že spolu ještě dlouho budeme šťastní," říká, i když přiznává, že ani její vztah není absolutně perfektní.

"Každý máme nějaké životní zkušenosti. Můj život nebyl nikdy bez chybičky, ale každý vztah, který překoná problémy, se vyvíjí. Musíte se učit jeden od druhého, zrajete, a to někdy přináší bolestivé momenty..."

Obrázek měsíce Srpna ?

30. června 2011 v 16:11 | Adéla :)

Takže tu máme Anketu Obrázek Měsíce Srpna 1,2 nebo 3 Hlasuj v Anketě níže :-)Obrázek měsíce Července je !

30. června 2011 v 16:00 | Adéla :)
Takže Obrázek měsíce Července je Nina Dobrev .Vím že dnes je 30.6 ale dávám to dopředu :-)


Hlasovat o Obrázku Srpna můžeš ZDE

Bleskovka č.12

30. června 2011 v 14:52 | Adéla :)


Takže tu máme další bleskovku tohoto blogu !!! :-)
První Vyhráva
PS:Když budete psát do komentu rovnou napište co chcete na diplom :-)


Diplomy pro Deni Za Bleskovky 10 a 11

30. června 2011 v 14:44 | Adéla :)
Takže tu mám pro Deni 2 diplomy :-)


Obrázek Dne 30.6

30. června 2011 v 14:04 | Adéla :)
Takže dnešním obrázkem dne je Kat Graham (Boni TVD) :-)
Bleskovka č.11

30. června 2011 v 13:48 | Adéla :)
Takže tu máme další bleskovku tohoto blogu !!! :-)
První Vyhráva
PS:Když budete psát do komentu rovnou napište co chcete na diplom :-)


Bleskovka č.10

30. června 2011 v 13:29 | Adéla :)
Takže tu máme další bleskovku tohoto blogu !!! :-)
První Vyhráva
PS:Když budete psát do komentu rovnou napište co chcete na diplom :-)


Diplom pro Deni za Bleskovku č.9

30. června 2011 v 13:18 | Adéla :)
Takže tady mám diplom pro Deni za Bleskovku č.9 :-)Diplom pro Lady (Za Bleskovku č.8)

29. června 2011 v 13:40 | Adéla :)
Takže jsem se konečně rozhoupala k diplomu Lady :-)Bleskovka č.9

29. června 2011 v 12:45 | Adéla :)
Takže tu máme další bleskovku tohoto blogu !!! :-)
První Vyhráva
PS:Když budete psát do komentu rovnou napište co chcete na diplom :-)


Lady Gaga - Žaloba o 5 milionů dolarů!

29. června 2011 v 12:37 | Adéla :)

STARS: Lady Gaga - Žaloba o 5 milionů dolarů! - foto
Star půjde před soud kvůli svým charitativním náramkům...
Po ničivém zemětřesení, které letos zasáhlo Japonsko, začala Lady Gaga prodávat gumové náramky s nápisem We Pray for Japan (Modlíme se za Japonsko). Na zpěvaččině webové stránce se daly za 5 dolarů + 3,99 dolarů za poštovné a balné + dalších 60 centů za daň, v přepočtu tedy asi za 170 Kč.

Ari Kresch, právník z advokátní kanceláře v amerického Michiganu však Gagu obvinil z toho, že nevěnovala celou částku, kterou z charitativního prodeje získala, Japonsku, jak původně slibovala. Důkaz? Lady Gaga ani po opakovaných výzvách nechce zveřejnit, kolik peněz přesně vytěžila a ani kam konkrétně je poslala.

Další právnička ze stejné kanceláře, Alyson Oliver k tomu říká: "Když jste zpěvačka a hlavně světoznámá celebrita a používáte svůj vliv k tomu, abyste z lidí pod falešnou záminkou vytáhli peníze, je to velmi špatné!. Snažili jsme se komunikovat s právníky Lady Gaga, ale ti nám jen napsali: 'Nějakou část peněz si naše klientka zatím nechala.' To ovšem jako vysvětlení absolutně nestačí."

Právníci žalují LG v přepočtu skoro o 90 milionů korun, stále však doufají, že se prokáže její nevina. "Naším cílem není zostudit Lady Gaga. Naopak! Budeme velmi rádi, když se vše vysvětlí a star sdělí celému světu, kam a v jaké výši putovala její finanční pomoc," dodává ještě Ari Kresch. Náramky se na zpěvaččině webu stále prodávají.


Věříš, že si Lady Gaga peníze nechala?

Dizkutuj ZDE


Londýnské UFO

29. června 2011 v 12:35 | Adéla :)
Vznášeli se minulý týden nad Londýnem opravdu mimozemšťané?
Neidentifikovatelné létající objekty, což znamená v překladu zkratka UFO, se v pátek odpoledne objevily přímo nad centrem Londýna. Oblé lesklé předměty připomínající létající talíře se vznášely přímo nad budovou BBC. Zaregistrovaly a natočily je stovky lidí, kteří se právě nacházely v ulicích britské metropole. Zkušení pozorovatelé tvrdí, že se jedná o výjimečně kvalitní záběry UFO. Kritici však podotýkají, že objekty byly nafilmovány v podezřelé blízkosti sídla společnosti The Mill, která vyrábí speciální filmové efekty.Je to vážně UFO nebo jde o další podvrh? Napiš svůj názor do Dizkuze ZDE


SORRY

28. června 2011 v 14:09 | Adéla :)
No ... a je to tu zase no musím spěchat dnes sem tu ani nestihla dát články ... no spíme veškole sb už jsem oběhla zítra vinahradím všem a udělám new bleskovku tak pp všem :-) diki za pochopení :-)

Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011)

27. června 2011 v 16:26 | Adéla :)


Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011) je:
Pondeli: 15
Utery: 13
Streda: 23
Ctvrtek: 17
Patek: 18
Sobota: 31
Nedele: 18

Celkem: 135

New Dess (Otázka Týdne)

27. června 2011 v 14:25 | Adéla :)
Takže jelikož mám nový dess od Deni ( http://tvd-thevampirediaries.blog.cz/)

Tak následuje Otázka Týdne : Jak se ti Líbí můj desing odpovedi pište do Dizkuze ZDE a nebo do OHODNOT MŮJ BLOG ZDE

Diplom od Ellis

27. června 2011 v 13:47 | Adéla :)
Můj další diplom tentokrát od EllisObrázek Dne 27.6

27. června 2011 v 13:45 | Adéla :)
Do obrázku dne jsem vabrala fotku Miley CyrusDiplomy od Deni

26. června 2011 v 10:45 | Adéla :)
Moje nové diplomy :-)

Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne

25. června 2011 v 13:18 | Adéla :)Miley přepadá před Melbournským koncertem nervozita. V publiku totiž budou poprvé i rodiče jejího přítele Liama Hemswortha!
Superstar Miley Cyrus přiznala, že je před svým koncertem v australském Melbourne šíleně nervózní. Z hlediště ji totiž poprvé na pódiu uvidí i oba Liamovi rodiče, Craig a Leonie Hemsworthovi. Chtěli totiž vidět přítelkyni svého syna ´v akci´.

Miley má trému hlavně z toho, jak budou reagovat na její sexy taneční vystoupení a hodně sporý kostým. Přiznala se: "Jsem opravdu hodně nervózní. Bože! Já budu před nimi tancovat v absolutně mini kožených šortkách!" Zároveň dodala, že obecně nemá ráda, když lidi, které zná, jsou na jejich koncertech v prvních řadách.


Turné po Austrálii dalo Miley konečně prostor k tomu, aby strávila zase nějaký čas s Liamem. Oba milují nakupování, a tak proběhli několik obchodů a vybrali Miley dva náramky a nějaké doplňky, došlo samozřejmě i na super botičky :)